+90 324 336 54 15 info@mersinnecipbilgisayar.com

Necip Bilgisayar

Bilişim teknolojileri alanında 1982 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız; 1999 yılı itibari ile yeniden yapılanarak dinamik, tecrübeli kadrosu ile sektördeki konumunu daha da güçlendirmiştir. Yurt genelinde 11 şubesi ile hizmet veren firmamız; müşteri odaklı pazarlama anlayışı, yüksek kaliteli ürün tedariki ve güler yüzlü uzman personeli ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı kendisine hedef seçmiştir.

Deneyim ve Tecrübe

Yılların verdiği deneyim ile kusursuz bir stok yönetim becerisine sahip olan NECİP BİLGİSAYAR; müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde tespit etmek, müşteri ihtiyaçlarına yönelik en doğru ve en iyi çözümü sunmak, müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak ve sunulan kalite hizmetlerin tutarlılığını garanti altına almak amacındadır.

Vizyon ve Misyon

 Globalleşmeye paralel hızla gelişme gösteren bilişim sektörü içerisinde gerçekleştireceği yeni yatırımlarla üstüne düşen kurumsal ve sosyal sorumluluğun bilinci ile büyümeye devam edecektir. Bunun yanı sıra kusursuz hizmet, esnek ve hızlı servis ile elde ettiği sektör öncülüğünü koruma ve geliştirmek firmamızın özel hedefleri olarak öne çıkmaktadır.

NECİP BİLGİSAYAR
MERSİN ŞUBEMİZ

Ara